Exteriér

Projekt VILLA VISTA spĺňa najnáročnejšie architektonické aj technické kritéria. Komplexne premyslený architektonický koncept stavia na vytvorení súhry prírodného prostredia s jednoduchou architektúrou. V projekte sú použité kvalitné detaily a luxusné materiály.

 

exterier_villavista_top_zapad

 

Nadčasová vilová architektúra …kvalitné materiály, dômyslená koncepcia

Nadčasová architektúra doplnená kultivovanými parkovými úpravami zabezpečí dlhodobo príjemné bývanie a zhodnotenie investície. Trojpodlažná hmota domu doplnená ustúpeným podlažím, užšou stranou orientovaná do ulice sa otvára k lesu, aby tento prírodný fenomén mohol naplno prenikať do jej interiérov. Bezrámové celosklenné zábradlia balkónov posúvajú štandard na najvyššiu úroveň, aby nič nestálo v ceste bezprostredného kontaktu bytov s okolitou prírodou.

Príďte sa k nám zabývať!

Zámerom investora je zosúladiť harmóniu existujúceho prírodného prostredia a vytvoriť jeho súhru s komfortným a funkčným bývaním. Moderná architektonická koncepcia, použitie kvalitných prvkov a prírodných materiálov, zabezpečí budúcim obyvateľom dlhodobo bezpečné a príjemné bývanie.

 

Najvyššia kvalita bývania – bezpečná investícia

Hodnota bytov v dobrých projektoch sa vďaka kvalitnej koncepcii stále zvyšuje, čo v budúcnosti zabezpečí vysoké a trvalé zhodnotenie vašej investície do bývania v projekte VILLA VISTA.

 

camera_východ_530