Interiér

Rezidencia VILLA VISTA ponúka komfortné byty rôznych veľkostí od 3-izbových cez 4- a 5-izbové až po luxusný a naozaj jedinečný 7-izbový strešný apartmán. Byty na prízemí sa vyrovnajú rodinnému domu vďaka veľkým privátnym záhradám. Parkovanie na nadštandardne veľkých miestach je možné v domovej garáži bezbariérovo prístupnej výťahom.

 

 

interier_VilaVista_top_apartman_6x3

Najkomfortnejšie byty vo svojej triede!

Splňte si svoj sen o bývaní. Vďaka veľkým terasám, luxusným hliníkovým zaskleným stenám a francúzskym oknám SCHUCO preniká prírodný fenomén lesa až do interiéru a vytvára pocit skutočného dotyku prírody. Bezrámové celosklenné zábradlia balkónov, luxusná dlažba z prírodného kameňa v spoločných priestoroch a veľkoplošné drevené ale bezúdržbové fasádne obklady PARKPLEX posúvajú štandard rezidencie na najvyššiu úroveň.

 

Flexibilné byty

Ponúkané byty sú veľkoryso riešené. Dominantným priestorom bytu je veľká obytná hala s kuchynským kútom a barovým pultom. Spálne spolu s kúpeľňami sú sústredené do tichej zóny bytu. Prepojenie obytnej haly s balkónom alebo terasou cez veľkoplošnú zasklenú stenu dáva predpoklady pre rádovo vyššiu kvalitu bývania.

 

Ušite si bývanie na mieru

Budúci majitelia bytov a apartmánov VILLA VISTA majú možnosť prispôsobiť si svoje nové bývanie podľa vlastných predstáv a potrieb svojej rodiny. Môžu priamo zasahovať do dispozície bytu, zvoliť konečnú výbavu bytu, a tým aj cenu  podľa svojich reálnych možností – všetko v spolupráci s architektom. Interiér bytu môže byť v plnej miere šitý na mieru zákazníka.

 

Váš byt bude rásť s Vami

Vďaka použitému konštrukčnému systému Váš byt môže rásť s Vami. Kedykoľvek môžete zmeniť počet a veľkosť miestností bez zásahu do statiky domu. Tento luxus Vás nezaťaží vďaka zvýhodneným hypotekárnym úverom pripraveným pre našich klientov v spolupráci s najväčšími slovenskými bankami.