Okolie

Rezidencia sa nachádza v novej obytnej zóne na ulici Martina Granca v Bratislavskej mestskej časti Dúbravka. Lokalita má vynikajúce dopravné spojenie po diaľnici D2 do centra hlavného mesta, ale je dostupná aj mestskou dopravou. Táto kľudná obytná zóna je oddelená od ruchu mesta a je prechodom medzi veľkomestským prostredím a prímestskou krajinou.

 

devinskakobyla_06

 

Na hranici prírodnej rezervácie

Poloha na hranici prírodnej rezervácie Devínska Kobyla patrí medzi jednu z významnejších lokalít nielen v Malých Karpatoch ale aj v rámci Slovenska a je vyhľadávaným miestom na víkendové prechádzky. V jadrových častiach rezervácie platí 5-ty najvyšší stupeň ochrany prírody. Projekt VILLA VISTA je šperkom celej obytnej zóny a bude ešte oveľa exkluzívnejší než naše mestské vily VILLA RUSTICA 1-5 v jeho susedstve.

 

 

 

Dokonalý landscaping – upravené okolie

Upravené okolie okrasnej záhrady dotvára príjemné rodinné prostredie mestskej vily a plynule prechádza do lesa s ktorým susedí. Súčasťou spoločných pozemkov domu je aj kus lesa, na ktorom vybudujeme oddychové miesto a posedenie.

V blízkosti sa nachádza mnoho turisticky zaujímavých miest a na existujúcu obchodnú sieť, čoskoro nadviaže nové obchodno-zábavnom centrum BORY, ktoré sa stavia neďaleko.

 

Sused prírody

Rezidencia VILLA VISTA je skutočným susedom prírody s výhľadom na Malé Karpaty a Devínsku Kobylu. Projekt využíva blízkosť mesta a napojenie na mestskú infraštruktúru, ale je zasadený prakticky v lese v najexkluzívnejšej časti novej obytnej zóny. Príďte sa k nám zabývať.

 

Vynikajúce dopravné spojenie a fungujúca mestská časť

Nebudete musieť chodiť ďaleko nakupovať. V novom obchodno-zábavnom centre BORY, ktoré sa stavia neďaleko, budete mať možnosť využiť množstvo značkových obchodov, kaviarne, reštaurácie a hypermarket.

  • centrum Bratislavy – 10 km
  • napojenie na diaľnicu D2 – 1 km
  • zástavky MHD – 500 m
  • Centrum BORY – 1,5 km

 

Dúbravka je plne funkčná zabehnutá mestská časť. Nachádzajú sa tu mnohé inštitúcie, štátne a zahraničné súkromné školy, futbalový a zimný štadión, kultúrny dom, kostol, obchody, služby.. V blízkosti sú možnosti kultúrneho a športového vyžitia i turisticky zaujímavé miesta. Pár krokov od VILLA RUSTICA je športový klub Penati. V blízkosti sa nachádza veľa ďalších príležitostí športového vyžitia napríklad White Eurovalley Golf Park, Malacky alebo Penati Golf Resort, Šajdíkove Humence…